ליטוש פנסים

ליטוש פנסים – כל מה שאתם צריכים לדעת:

כל מוצר שאנחנו עושים בו שימוש בחיים, הולך והופך פחות ופחות שמיש עם השנים. ההנחה הזו מתקבלת כמובן בהתאם לרמת הטיפוח שלנו של המוצר ואיך אנחנו מתחזקים באותנו באופן שוטף. ככל שנקדיש יותר תשומת לב לתחזוקת המוצר, כך נוכל לדאוג לו לחיים ארוכים יותר, ונוכל להנות ממנו לאורך טווח זמן ארוך יותר. בכל הנוגע ברכב שלנו, התחזוקה שלו היא דבר שחשוב מאוד להקפיד עליו, כדי שהוא גם יוכל לשמש אותנו לאורך זמן מצד אחד, אך מצד שני גם כדי שהוא יוכל לעבור טסטים ולהתנהג בצורה אחראית על הכביש. ליטוש פנסים הוא חלק מהדברים שלהם תצטרכו לדאוג כדי לתחזק את הרכב שלכם, אז בואו נראה איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר.

תוכן עניינים

בתמונה: רומן שובין,  הבעלים של טורבו ווקס, מטפל ברולס רויס.

ומה איתך? בשביל רומן, כל רכב שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך הרכב. נקודה.

ליטוש פנסים באופן עצמאי – ממש לא דבר שכדאי לעשות

אז בואו נתחיל מהסוף, מהשאלה שבוודאי מעסיקה את כולכם – האם ניתן לבצע ליטוש פנסים באופן עצמאי? לשאלה הזו יש תשובה ברורה – בהחלט ניתן לבצע את ליטוש הפנסים באופן עצמאי, אבל לגבי הכדאיות של העניין – זה לא ממש כדאי. ולמה? ליטוש הפנסים היא פעולה שכל המטרה שלה מתרכזת בהורדת השכבות המלוכלכות והמצהיבות של הפנסים, ולהעניק להם מראה חדש ומנצנץ. אל התוצאות האלו אפשר להגיע אך ורק בעזרת מקצועיות ושימוש בחומרים מתקדמים ביותר, מה שלאנשים פרטיים אין בדרך כלל.

לעומת זאת, ליטוש הפנסים בצורה מקצועית על ידי חברה שיודעת בדיוק מה לעשות, מהם השלבים הנכונים להסרת שכבות הלכלוך שהצטברו עם השנים, ובאילו חומרים הכי כדאי להשתמש – הוא ליטוש הפנסים שיש לו סבירות גבוהה במיוחד להיות מוצלח ולהוביל אתכם אל עבר התוצאות שאליהם שאפתם להגיע.

למה דווקא ליטוש פנסים?

מאחורי ליטוש הפנסים עומד רעיון ברור – להחזיר אותם למצב שבו הם מצליחים להאיר כמו שצריך, ולשלוח אלומות אור חזקות, ברורות ולמרחקים בזמן הנסיעה. בין אם מדובר על נסיעה בתוך העיר, בין אם מדובר על נסיעה מחוץ לעיר ובין אם מדובר על נסיעות קצרות או ארוכות בדרכים אחרות – ליטוש הפנסים הוא חלק הכרחי כדי שהנסיעות האלו יוכלו להתרחש בביטחון.

ברגע שהפנסים שלכם דולקים, מוארים ומאירים, אתם לא לוקחים סיכונים מיותרים על הכביש ויכולים לוודא במאת האחוזים שכל הנהגים על הכביש שמים לב אליכם ולנוכחות שלכם לצידם. בנוסף, עצם היכולת להאיר למרחקים עוזר גם לכם בתור נהגים לשים לב לדרך שאתם עוברים, להיזהר מסכנות, לצפות את המתרחש ולהגיע אל היעד שלכם בבטיחות.

מה קורה במהלך הליטוש?

יכול להיות שחלק מכם מרימים גבה ותוהים למה אנחנו לוקחים את העניין הזה כל כך ברצינות, אז זה הזמן לענות לכם בצורה ברורה וחד משמעית: הפנסים הם הביטחון שלכם בכל עלייה על הכביש מחדש. הם מסמנים לנהגים האחרים שאתם נמצאים מאחוריהם או לפניהם, וכך הם יודעים להנמיך את המהירות שלהם ולהתנהג בצורות אחראיות נוספות על מנת לשמור הן על עצמם והן עליכם. ברגע שהפנסים שלכם לא מאירים בצורה מיטבית, תחושת הביטחון הזו עלולה להיפגע, ואף לעלות לכם בחיי אדם.

הפעולה של ליטוש הפנסים כרוכה במגוון פעולות שמטרתן להבריק ולצחצח את הפנסים מהיסוד. אם תסתכלו לרגע על הרכב שלכם, תגלו שהפנסים שלו כבר ישנים, תפסו שכבה עבה של לכלוך ובעיקר לא שולחים את האור שלהם למרחקים כמו שרצוי שיהיה. על חלק מהפנסים ניתן אף להבחין בשכבה צהובה שהיא תוצר של הצטברות לכלוך גדולה במיוחד. את כל אלו ניתן ורצוי להסיר במסגרת ליטוש פנסים.

ליטוש פנסים
ליטוש פנסים

שלב אחר שלב בליטוש פנסים

על מנת להגיע לתוצאות נהדרות של ליטוש פנסים, נעשים כמה שלבים שיכולים להוביל לכך. בשלב הראשון מתבצע ניקיון יסודי של הפנסים משכבות של אבק, זיהומים ועוד. כמובן שלא מדובר כאן על ניקיון אך ורק באמצעות מים וסמרטוט, כמו שנעשה בדרך כלל בשטיפות הרכבים, אלא על ניקיון יסודי באמצעות מגוון הכלים המתקדמים והמקצועיים ביותר.

בשלב השני נעשית פעולת שיוף אינטנסיבי של הפלסטיק שנמצא מסביב למנורות הפנסים. פעולת השיוף גם היא עושה שימוש בכלים מתקדמים ביותר, שמאפשרים מצד אחד לשייף את הפלסטיק בצורה יעילה, ומצד שני אינם פוגעים בו או שורטים אותו. מדובר כאן על פעולות שבהחלט לא ניתן לבצע באופן עצמאי, שכן פעולה עצמאית שכזו עלולה להוביל לשריטות ופגיעות בלתי הפיכות בפנס, וכן לא להוביל לתוצאות המבוקשות.

שלבים 3 ו-4

על פוליש שמעתם פעם? ובכן, השלב השלישי של ליטוש הפנסים מתרכז בדיוק בזה. פעולת הפוליש נועדת על מנת להסיר את השריטות שכבר קיימות על גבי הפלסטיק, וכדי להעניק לפלסטיק את המראה המנצנץ והבוהק שלו.

השלב האחרון בפעולה של הליטוש הוא ליישם על גביו שכבת הגנה שתאפשר לו לשמור על המראה הנקי והבוהק שלו, כפי שהוא מתקבל לאחר שלושת השלבים הראשונים של הליך ליטוש הפנסים. באופן הזה, הפנסים של הרכב יוכלו להישמר במצב טוב לאורך זמן, ללא תלות במזג האוויר המשתנה, לכלוכים וזיהומים שונים שמתקבלים מהסביבה ועוד.

בסיום ליטוש הפנסים ניתן לאסוף בחזרה את הרכב מהמכון שהעניק לרכב את הפעולה הזו, ולנהוג על הכביש בלי שום חשש מיותר. נשמע טוב, נכון? ובכן, עכשיו אתם צריכים לדעת איפה בדיוק לעשות את זה.

איפה עושים אותו?

אז ליטוש פנסים הוא לא פעולה שכדאי לעשות בכל מכון או מוסך, משום שלא כולם שומרים על אותה רמת איכות ומקצועיות כמו מכונים ומוסכים אחרים. לפני הבחירה שאתם עושים מומלץ לבחור בחברה שיש עליה המלצות וחוות דעת חיוביות ברחבי הרשת, כך שתוכלו להפקיד את הרכב שלכם בידיים טובות.

ליטוש פנסים בצורה מקצועית עם טורבו ווקס

אנחנו בטורבו ווקס מציעים לכם ליטוש פנסים ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר. אחרי שנים של צבירת ידע וניסיון, הגענו היום למצב שבו נמצאים מאחרינו אלפי לקוחות מרוצים, שיצאו עם פנסים מנצנצים ושמורים שמשמשים אותם עד היום בצורה מעולה. נוסף על ליטוש הפנסים, חברתנו מציעה טיפולים נוספים לרכב כמו דיטיילינג, יישום ציפויים שונים, ניקוי תא מנוע, הכהיית חלונות ועוד שירותים לרכב.

אנו שומרים על מחירים הוגנים ושירות ברמה הגבוהה ביותר, על מנת שכל לקוח או לקוחה ירגישו אצלנו כמו מלכים, ויוכלו להמשיך לנהוג על הרכב שלהם בביטחון ובכיף. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות. נדבר בקרוב!

שאלות נפוצות

ליטוש פנסים הוא תהליך של החזרת הבהירות והבהירות של פנסים מעוננים או מצהיבים. זה כולל הסרת השכבה המחומצת מפני השטח של הפנס באמצעות טכניקות ומוצרים שונים. ליטוש פנסים נחוץ כדי לשפר את הראות, לשפר את מראה המכונית ולהבטיח בטיחות בכביש.

אמנם ישנן שיטות עשה זאת בעצמך ומוצרים ביתיים המתיימרים לשחזר פנסים, אך בדרך כלל מומלץ להשתמש בערכות ייעודיות לשיקום פנסים או שירותים מקצועיים. ערכות אלו מכילות מוצרים וכלים מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור ליטוש פנסים. מוצרים ביתיים עשויים שלא לספק את אותה רמת יעילות או תוצאות ארוכות טווח.

אורך החיים של ליטוש פנסים תלוי בגורמים שונים כמו איכות תהליך הליטוש, מצב הפנסים ותחזוקה לאחר מכן. בממוצע, ליטוש פנסים שנעשה כהלכה יכול להימשך בין 6 חודשים לשנה. ניקוי קבוע ויישום של ציפויים או חומרי איטום מגנים יכולים לעזור להאריך את תוחלת החיים של השחזור.

לאחר ליטוש פנסים, מומלץ למרוח ציפוי מגן או איטום על הפנסים. מוצרים אלו יוצרים מחסום המסייע במניעת חמצון עתידי ונזקי UV. בנוסף, ניקוי ותחזוקה קבועים, כגון שמירה על הפנסים הקדמיים נקיים מלכלוך ופסולת, יכולים לעזור להאריך את הבהירות והבהירות של הפנסים.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן