הדרך לרכב מושלם
מתחילה אצלנו

קצת עלינו


טורבו-ווקס דיטיילינג, בהנהלת רומן שובין, מומחה בינלאומי בדיטיילינג, הינה מהסדנאות הותיקות בארץ עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בעולמות הדיטיילינג וטיפוח הרכב. במהלך השנים, זכינו לראות כיצד התרבות המוטורית בישראל צברה תאוצה, ואיתה גם היחס שלנו לרכב שלנו. היום, הרכב שלנו הוא הרבה יותר מכלי תחבור - הוא לגמרי כבר בן משפחה.


תחזוקה נכונה של הרכב דורשת טיפולים קוסמטיים על מנת לשמור על מראה נקי, חלק וחדש לאורך שנים רבות. כאן בדיוק, אנחנו בטורבו-ווקס מגיעים. שמנו לעצמנו מטרה לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן, וזאת מבלי לחסוך על איכות העבודה והחומרים. אנו מוסמכים על ידי מוסדות אקדמיים מהמובילים בגרמניה, ועושים שימוש בחומרים של החברות הטובות בעולם. באמצעות טיפול נכו ומותאם אישית לכל לקוח, הצלחנו לטפל במצבים שונים ולהביא את הרכב למצב חדש (או כמעט חדש - תלוי המצב).

עבורנו, המבט המאושר שלך בסיום הטיפול שווה הכל! גם רכב ישן יכול לקבל שידרוג ״ולנסוע אחורה בזמן״. הטיפולים שלנו מתאימים לכל סוגי הרכבים, לרבות אופנועים ואפילו סירות ומטוסים - ולא רק ליד שנייה! גם רכב חדש, בטיפול נכון ותחזוקה נכונה, יכול לשמור על המראה החדש לאורך זמן.

אנו שמחים להציע מגוון רחב של טיפולים לרכב - החל משלייף סבון ופוליש רב שכבתי, דרך יישום של אוטמי צבע וציפויי נאנו מהמתקדמים בעולם, דרך טיפולים קוסמטיים בפגיעות ללא פחחות וצבע (PDR), עיטוף במדבקת הגנה להגנה מפני שריטות ופגעי מזג האוויר (PPF), ציפוי לג׳אנטים וכמובן עבודות לפנים הרכב - ניקוי מושבים, שטיחים וגגות, שחזור וציפויי הגנה לפלסטיקה ולעור, הסרת ריחות ועוד!


לשירותים שלנו >>

לרכב שלך מגיע הטוב ביותר - אנו עובדים רק עם היצרנים המובילים בעולם

 • עידן תורג׳י
  רומן בחור מקצוען עשה עבודת דיטליינג ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום מנסיון!
  עידן תורג׳י
 • ישראל גירון
  אין על רומן מטורבו-ווקס - שירות ותוצאות עם כל הלב. מומלץ. אין רכב שלי ושל משפחתי שלא טופל אצלו!
  ישראל גירון
 • מייקי כהן
  אתמול, הלכתי לשטוף את האופנוע. אחרי כמה דקות, יצאתי עם אופנוע מבריק מכל הכיוונים. כמות ההשקעה שבוצע בניקיון האופנוע כמעט חולנית. השלב הבא, מגיע עם האוטו. מי שמחפש לשטוף את האוטו או האופנוע בצורה מקצועית, רח' האומנים 8, תל אביב טורבו ווקס - הבית לדיטיילינג מקצועי בתל אביב זה המקום.
  מייקי כהן
 • Tom Johnson
  בחור מקסים,שירות מעולה ומקצועי..כבר פעם שניה שאני נהנה מעבודה מעולה. מומלץ בחום!
  Tom Johnson
  CodeCanyon