מה נוכל לעשות
עבור הרכב שלך?

קבלת הצעת מחיר מותאמת אישית

נשמח לבנות עבורך הצעה המותאמת אישית לרכב שלך!
לפרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו:
0547243804

 

דיטיילינג חיצוני

בשירותי הדיטיילינג החיצוני אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים שונים - החל משלייף סבון לטיפול בשריטות עמוקות ומפגעים קשים וטיפול במרקם ״קליפת תפוז״, פוליש רב שכבתי לשחזור וחידוש הלקה והבאת הרכב לנראות של רכב חדש.

כמו כן, אנו שמחים להציע ציפויי נאנו של היצרנים הטובים בעולם - ציפוי העוזר במניעה של דהיית צבע, הידבקות של חלקיקים לצבע ומעניק הגנה מושלמת משריטות עדינות, לשלשת ציפורים, פרי עצים - וכמובן, מאפשר ניקוי קל ומהיר של הרכב בהמשך בזכות אפקט דחיית הנוזלים.

אנו מציעים גם שירותי ציפוי לשמשות הרכב העוזר להגדיל את שדה הראיה במזג אוויר קשה על ידי פינוי מים במהירות, כמו גם ציפוי לחישוקי המגנזיום להקטנת הידבקות פיח.

בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו ציפוי להגנה מפני שריטות (PPF), ציפוי מדבקה זה, מודבק על הרכב בדיוק מרבי ומגן על הצבע מפני שריטות, מכות ושיפשופים וכן שירותי PDR (תיקון מכות פח, ללא הכנסת הרכב לפחחות או צביעה וללא ירידת ערך!)

אנו כמובן מציעים מגוון רחב של טיפולים שונים, לרבות ליטוש לפנסי הרכב שמצהיבים עם השנים, ניקוי לתא המנוע ללא שימוש במים או חומרים העלולים לגרום לנזקים ועוד!

ליצירת קשר >>
 

דיטיילינג פנימי

במסגרת שירותי הדיטיילינג לפנים הרכב אנו מציעים לכם מגוון טיפולים - החל מניקוי מושב בד וניקוי מושבי העור , הגג, הפלסטיקה הפנימית (כן, אפילו חגורות!) תוך שימוש בחומרים המתאימים ביותר.

כמו כן, אנו שמחים להציע עבורכם ציפוי מיוחד המתאים למושבי העור, מושבי בד וכמובן לפלסטיקה השונה ברכב - הציפוי מונע חדירה של נוזלים, לכלוך ושחיקה ומאפשר ניקוי קל, מהיר ונוח של המושבים. ביישום על מושבי העור, הציפוי אף מוסיף ״שכבת הגנה״ נוספת למושב ועוזר לשמור על מראה המושבים ברכב.

להשלמת החבילה, אנו מבצעים גם ניקיון יסודי ושאיבה מקצועית המתבצעת באמצעות שואב מיוחד המאפשרת להגיע לתוצאות המקסימליות. סובלים מריחות לוואי ברכב? הבעלים הקודם עישן? לנו יש את הפתרון! ניטרול ריחות רעים ברכב בתוך זמן קצר, ללא שימוש בחומרים מסוכנים.

ליצירת קשר

הגיע הזמן להתרגש מהרכב שלך מחדש!


לקבלת הצעת מחיר