ניקוי מנוע מקצועי שיעלה את ערך הרכב!

ניקוי מנוע מקצועי בהישג ידך

הרבה פעמים אנחנו מתייחסים לרכב שלנו בתור מובן מאליו. כן, אנחנו רגילים להיכנס אליו, להניע אותו, ללחוץ על דוושת הגז, לשחק עם ההגה, ומבחינתנו זאת כל התורה. נכון שלפעמים אנחנו מפנקים אותו גם בניקוי חיצוני ופנימי, ובוודאי שדואגים לתדלק לפחות אחת לשבוע, אבל עם כל הכבוד – לרכב שלכם מגיעה הרבה יותר תשומת לב מרק הדברים האלו באמצעות ניקוי מנוע.

תוכן עניינים

רומן שובין

בתמונה: רומן שובין,  הבעלים של טורבו ווקס, מטפל ברולס רויס.

ומה איתך? בשביל רומן, כל רכב שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך הרכב. נקודה.

למה ניקוי מנוע זה חשוב כל כך?

ניקוי מנוע הוא אחת הפעולות החשובות ביותר שתוכלו לעשות לרכב שלכם. בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא, המנוע שלכם חשוף להמון חומרים שונים, גם בזמן הנסיעה ואולי תתפלאו לשמוע, אבל גם בזמן שהוא עומד דומם בחניון. כניסה של החומרים האלו לתוך המנוע עלולה לעשות נזקים בלתי הפיכים לרכב, ואם זה נשמע לכם מוגזם, אז נוכל לספר לכם שלא מעט רכבים נהרסו והושבתה הפעילות שלהם לחלוטין בעקבות חדירת חומרים שונים למנוע. ניקוי מנוע יכול להפוך את כל אלו לבעיה רחוקה שאינה קשורה אליכם כלל, ולכן הוא בעל חשיבות רבה כל כך.

איך עושים את זה?

אז להבדיל מנקיונות אחרים כמו הניקיון החיצוני של הרכב שלכם, אותו אתם יכולים לעשות לבד, כאשר מדברים על ניקוי מנוע מדברים על פעולה קצת יותר מורכבת. אין כל צורך להיבהל, כי מדובר כאן בסופו של דבר על פעולה פשוטה ביותר, אבל אם תעשו אותה לבד – היא בהחלט עלולה להפוך להרבה יותר מורכבת ומסובכת מאשר היא יכולה להיות באמת.

ניקוי מנוע מתבצע על ידי אנשי מקצוע, שיודעים בדיוק כיצד לבצע את הפעולה. אנשי המקצוע עושים שימוש במגוון כלים, אביזרים וחומרים שיכולים לעשות טוב למנוע שלכם, מבלי לפגוע בשום רכיב אחר ברכב שלכם. היות והמנוע הוא חלק משמעותי וקריטי כל כך בהפעלת הרכב, כדאי לא לקחת סיכונים ולנסות לבצע ניקוי מנוע באופן עצמאי, אלא לגשת לאיש מקצוע שיודע בדיוק את סדר הפעולות הדרושות ממנו לביצוע.

מה הפעולות שאותן יבצע בעל המקצוע בזמן ניקוי מנוע?

המטרה בניקוי מנוע היא להגיע למנוע מצוחצח ומבריק, ולכן יש כמה שלבים שבעל המקצוע לא יוותר עליהם. השלב הראשון יהיה להסיר כל מיני חומרים קשים יותר, שלא מצריכים כל פעולה מיוחדת על מנת לנקות אותם. שליפת עלים, זרדים וחומרים נוספים שנתקעו לאורך הזמן בתוך המנוע תהיה הפעולה הראשונה כאן, כמו גם הברשת האבק ושאיבת הלכלוך שנותר במנוע.

לקראת השלבים הבאים, יהיה צריך איש המקצוע לכסות את חלקי המנוע שאסור להם לבוא במגע עם מים.

גלריית ניקוי מנוע

המשך ניקוי מנוע – מה עושים עכשיו?

כעת איש המקצוע יבצע שטיפה בלחץ גבוה של החלק הפנימי במכסה המנוע. שטיפה זו תוכל להסיר לכלוכים קשים יותר ו"עקשנים" יותר. לאחר מכן, בלחץ מים נמוך, תיעשה שטיפה של תא המנוע כולו. אחרי שהשטיפות נעשו, יוכל איש המקצוע לעשות שימוש בחומר ייעודי להסרת חומרים שהם חלק מהמנוע של כל הרכבים – שמנים, גריז, פיח ועוד. אחרי שהוסרו כל החומרים, אפשר יהיה לגשת לקרצוף מעמיק באמצעות שמפו ייעודי ומברשת מיוחדת, קרצוף אשר יבריק את חלקי המנוע כולם.

לקראת סיום, תיעשה שטיפה נוספת באמצעות קיטור מקצועי, על מנת לוודא שכל החלקים נקיים ולא מכילים עוד חומרי ניקוי כאלו ואחרים, ולבסוף, באמצעות מדחס אוויר, יוכל להיעשות הליך של ייבוש כל החלקים. הייבוש הוא הכרחי על מנת שההליך של ניקוי מנוע יוכל להסתיים בהצלחה.

ניקוי מנוע: רגע לפני שיוצאים לדרך

אחרי הניקוי, הקרצוף והייבוש, יהיה אפשר ליישם חומרי הגנה שונים על חלקי המנוע שעשויים ממתכת, פלסטיק, גומי ועוד. בסוף התהליך, אתם תוכלו להנות ממנוע מבריק ומצוחצח, כזה שישמש אתכם לאורך זמן רב, וידאג שהרכב שלכם יוכל לפעול בצורה מעולה.

עוד פרטים שכדאי לדעת על ניקוי מנוע

נשמע מסובך? ובכן, כשעושים ניקוי מנוע עם מומחים אין שום צורך להיבהל, מדובר כאן על תהליך שלא עולה על כשעתיים ברוב המקרים. כמובן שבמקרים שבהם ניקוי מנוע מתבצע באופן תדיר יותר, יכול מאוד לקרות מצב שבו ניקוי מנוע ייקח אפילו פחות זמן משעתיים. במידה ואתם רוצים להנות מתוצאות מיטביות, מומלץ לבצע ניקוי מנוע אחת לחצי שנה. תהנו וסעו בזהירות!

ניקוי מנוע זהו שירות בו אנו דואגים לשטוף, לצחצח ולמרוח חומרי הגנה לכל חלקי המנוע. אחרי שהרכב שלך יצא מהטיפול, המנוע ייראה כאילו הוא יצא ממפעל החברה זה הרגע!

אנו משפרים את הניראות של הרכב, דבר שמעלה את ערכו הכספי ומעלה את הערך של ההנאה בשימוש שלו.

יש לנו מגוון רחב של מחירים, כולם הוגנים מאוד! נשמח לפרט בטלפון בהתאם לסוג הטיפול שתרצו.

אנו יושבים ברח' האומנים 8 בתל אביב, יש לקבוע איתנו טיפול מראש!
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן