פוליש לרכב - כל המידע, כולל מחירים

פוליש לרכב – כל מה שאתם צריכים לדעת:

פוליש לרכב יכול להחזיר לרכב שלכם את הצבע, החיים והמראה המנצח. עקב ריבוי המכשירים, האפשרויות ואנשי המקצוע בתחום, אנחנו כאן כדי להראות לכם איך בעזרת פוליש לרכב אפשר להפוך את הרכב ללא פחות מפנינה מנצנצת.

אז הדקו חגורות, הדליקו פנסים, והכנו למדריך שבו תלמדו הכל על פוליש – איך עושים פוליש, למה זה חשוב, טעויות נפוצות, טווחי מחירים ועוד.

לפני הכל, חשוב להבין כי פוליש מקצועי יכול לשדרג את הרכב ולהוסיף ליופיו, עם זאת, פוליש עם החומרים או העבודה הלא נכונה, יכול במקרה הטוב לא לעשות שינוי ובמקרה הרע לפגוע ברכב. ביצוע פוליש לרכב באופן עצמאי עלול לגרום נזק כבד ובלתי הפיך לרכב שלכם, ולכן לא כדאי לקחת כאן סיכונים מיותרים. אם כבר בחרתם להעניק הליך פוליש לרכב שלכם, מומלץ לעשות את זה באמצעות חברה מקצועית או אנשי מקצוע שכבר עשו זאת לא פעם בעבר. אז זכרו לבחור איש מקצוע, לא פחות ממעולה. ניתן לשלב פוליש במהלך סדנת דיטיילינג למשל.

תוכן עניינים
פוליש לרכב מחיר
פוליש לרכב מחיר

בתמונה: רומן שובין,  הבעלים של טורבו ווקס, מטפל ברולס רויס.

ומה איתך? בשביל רומן, כל רכב שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך הרכב. נקודה.

שלבים בביצוע פוליש לרכב:

 

שלב #1 – סטריליזציה שקודמת לפוליש

השלב הראשון עוד לפני שמתחילים בפוליש עצמו הוא קודם כל לדאוג כי מקום העבודה, כלי העבודה וחומרי העבודה מתאימים לרכב. המשמעות בשטח היא שאנחנו רוצים לוודא כי הפד שבו אנחנו עושים שימוש נקי ומחוטא, כי אנחנו עובדים במקום מוצל, וכי צבע הרכב קר.

למה זה חשוב? במידה וסביבת העבודה שלנו לא נקייה ומחוטת, אנו יכולים לשרוט את הרכב בזמן העבודה ולגרום לפגיעה.

לכן, ההמלצה שלנו היא לבצע עבודות פוליש רק בסדנאות סגורות. במידה ואתם מבצעים את העבודה בחוץ, בין אם לבד ובין אם במכוני שטיפה למשל, וודאו כי הכל נקי וכי כל ציוד העבודה תקין. גרגירי חול, חוסר הגיינה, פדים לא נקיים הן תופעות שכיחות שגורמות לתוצאה לקויה.

שלב #2 – בחירת המלטשת והתאמה לרכב

בעת הפוליש לרכב אנחנו נעבוד עם מה שנקרא פולישר, ומילים אחרות, מלטשת לרכב.

מלטשת איכותית תהיה כזו ש:

●      מאפשרת עבודה בטווחי מהירות שונים.

●      מתאימה לשלבים השונים בתהליך הפוליש.

●      מתאימה למספר סוגי בד.

התהליך שיתבצע הוא פוליש רב שלבי שנקרא כך כי הוא מורכב מ 3-4 שלבים.

חשוב לדעת כי פוליש איננו פיתרון לרכב עם סימנים, שריטות ודפיקות רציניות. במקרים אלו דרושים פתרונות אחרים.

הידעת? פוליש לרכב בהיר הוא במקרים רבים קל יותר מאשר פוליש לרכב כהה.

שלב #3 – עבודה עם פוליש גס

אז אחרי שביצענו את שני השלבים הקודמים, כלומר וידאנו כי השטח נקי וכי המלטשת שלנו תקינה ועובדת. נוכל כעת להתחיל בעבודת הפוליש עצמה. מה שנרצה לבצע בשלב זה הוא לקחת פוליש גס, שעשוי לרוב מצמר כבשים ומכיל פד פרווה.

באמצעות הפוליש הגס ומשחה מתאימה לפוליש גס, נתחיל בעבודה.

הפוליש הגס, מסייע לנו להעלים את מרבית השריטות שאנו מבחינים בהם ברכב בכך שהוא מוריד שכבת צבע.

איך זה עובד?

●      טרם העבודה עם הפוליש הגס נקפיד לשמור על הגומי שנמצא מסביב לחלונות. שכן משפחת הפוליש, יכולה לפגוע בגומיות הללו. נעשה זאת באמצעות נייר דבק מתאים.

●      משחת הפוליש הגס – עשויה בין היתר מגרגרים.

●      הפוליש הגס בשלב זה מסתובב במהירות גבוהה – כ 1,500 סל"ד (סיבובים לדקה).

שלב #4 – עבודה עם פוליש בינוני

לפני העבודה עם הפוליש הבינוני, הדבר שנרצה לעשות הוא קודם כל, לנקות את החומר, הלכלוך והצבע מהעבודה עם הפוליש הגס. במילים אחרות, נרצה שוב לחזור ולבצע את השלב שממנו התחלנו – שלב #1 – מצב נקי וסטרילי.

לאחר שביצענו זאת, נוכל לעבור ולעבוד עם הפוליש הבינוני. בשונה מהפוליש הגס, כעת אנחנו נעבוד או עם פוליש בעל פרווה רכה יותר או עם פד ספוג מעט נוקשה. הבחירה תעשה בהתאם לצורך הרכב. הפוליש הבינוני מסייע לנו להסיר שריטות נוספות מהרכב.

איך זה עובד?

●      משחת הפוליש – בעלת מרקם חלק ומתאים לפוליש בינוני.

שלב #5 – עבודה עם פוליש עדין

שוב, טרם העבודה עם הפוליש העדין נרצה לחזור ולבצע את שלב #1 בו אנחנו מוודאים כי החומרים וכלי העבודה שלנו נקיים וסטרילים. אנחנו לא סתם חוזרים ומדגישים זאת, כי אלו הדברים הקטנים שעושים את ההבדל.

במקרה זה, בפוליש העדין, הספוג כפי שמשתמע הוא רק בהרבה מהספוג הבינוני והגס.

העבודה עם הפוליש העדין היא בעצם הפוליש השלישי, ובהתאם למצב הרכב, נקבע האם יש צורך בפוליש נוסף או לא.

הפוליש העדין מסייע לעשות את הליטוש ולהעניק למכונית את המראה המנצנץ שלה.

איך זה עובד?

●      משחת הפוליש – מרקם חלק ומתאים לפוליש עדין.

●      הפוליש העדין בשלב זה מסתובב במהירות נמוכה – כ 1,000 סל"ד (סיבובים לדקה).

שלב #6 – פוליש נוסף  – לא תמיד

כמו שציינו, במידת הצורך, מה שקורה בעיקר במכוניות בעלות צבע מיוחד ו/או כהה ו/או מטלי, מבצעים פוליש נוסף.

פוליש זה מיועד לשם הברקה, ונועד לחזק את העבודה שעשינו עם הפוליש העדין.

שלב #7 – ליהנות מהתוצאה

זהו, המכונית שלכם מוכנה! זה הזמן להוציא אותה לסיבוב עם המשפחה או החברים, ולהנות מהמראה הזוהר של הרכב שלכם!

פוליש לרכב מחיר
פוליש לרכב מחיר

מה חשוב לדעת על פוליש לרכב?

לאחר שהכרנו את השלבים השונים בפוליש, חשוב לנו להדגיש מספר היבטים חשובים:

●      פוליש דורש מקצועיות – כמו שראיתם, פוליש איכותי מורכב ממספר שלבים. ולכן, חשוב שלאורך כל התהליך, העבודה תשאר מקצועית ואיכותית.

●      הקפדה על חומרים מתאימים – עבודה עם חומרים איכותיים היא ללא ספק נקודה חשובה נוספת. שימו לב כי ישנו הבדל במשחות עבור פוליש גס, בינוני ועדין. כמו כן, יש הבדלים בין המותגים השונים. ולכן, חשוב לבחור בסדנה שעובדת עם מוצרים שעושים את העבודה כמו שצריך.

●      סביבה סטרילית – נדגיש זאת שוב, אתם רוצים לוודא, שהעבודה מבוצעת במקום שבו אין שפע של אבק, חול ולכלוך. כי אלה, הם האויבים המושבעים של הפוליש. סדנה סגורה שמיועדת לעבודות כאלו, היא בהחלט הפתרון.

מתי פוליש מתאים?

פוליש בהחלט מתאים לשריטות קטנות (כמו שקורות במכונת שטיפת מכוניות), להחזרת הברק והנצנוץ, לשמירה על הצבע לטווח הארוך ולמראה חדש של הרכב.

עם זאת לצערנו, הוא לא פתרון קסם להכל. אי אפשר להעלים את כל המכות והשריטות, בעזרת פוליש. עם השריטה היא עמוקה, כנראה שתצטרכו לחדש את הצבע. אם הצבע ירד בצורה משמעותית, אם הצבע שרוף, כנראה תצטרכו להעזר בשירות נוסף.

פוליש לרכב – מה המחיר?

את הנושא של פוליש לרכב מחיר חשוב לברר לפני הבחירה. בשוק תוכלו למצוא לפוליש טווח מחירים יחסית רחב.

הוא תלוי ב:

●      האם אתם רוכשים את משחות הפוליש בלבד או רוכשים את השירות המלא.

●      האם אתם מבצעים את העבודה במקום מוכר ומקצועי או במקום חובבני.

●      האם אתם רוכשים את הפוליש בלבד או במסגרת סדנת דיטיילינג כוללת יותר.

●      מה מצב הרכב שלכם.

הפרמטרים האלו משפיעים כמובן על המחיר.

על כן, טווח המחירים רחב יחסית ויכול לנוע בין:

●      עשרות שקלים למוצרי פוליש ספציפים.

●      400 – 3,500 ש"ח לטיפול פוליש לרכב. כאשר פוליש פשוט יהיה לכיוון הטווח הנמוך יותר ואילו טיפול מקיף הכולל גם קורקציה לצבע יכול להגיע לטווח הגבוה יותר.

 איך לבחור את מי שיעניק פוליש לרכב שלכם?

בחירת פוליש לרכב היא בחירה גורלית וקריטית, שיש לה משמעות אדירה בנראות הרכב שלכם לטווח הארוך. אם תבחרו את אנשי המקצוע שיעניקו הליך פוליש לרכב שלכם בצורה אקראית ובלי תכנון מקדים או בדיקות מקדימות, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם נזק עצום לרכב שלכם שלא רק שתצטרכו לקבל כפי שהוא, אלא גם תצטרכו לשלם עבורו כסף.

על מנת למנוע מצב טרגי שכזה, שבו הרכב שלכם חוזר אליכם במצב גרוע יותר מזה שהבאתם אותו, הנה כמה טיפים לבחירת אנשי המקצוע שיעשו עבורכם פוליש לרכב:

המלצות קודמות וחוות דעת חיוביות

איסוף של המלצות וחוות דעת חיוביות הוא שלב הכרחי בדרך לבחירת אנשי המקצוע שיעשו פוליש לרכב שלכם. ככל שתוכלו לראות שיותר ויותר אנשים קיבלו שירות מאותם אנשי מקצוע ויצאו מרוצים, כך תוכלו להבטיח שגם הרכב שלכם יקבל את השירות הטוב ביותר.

מחיר

כמו שאפשר לראות כאן למעלה המחיר שתקבלו יכול להשתנות בגלל כל מיני מאפיינים וקריטריונים, אולם כן חשוב לוודא לפני הבחירה שאתם מקבלים הצעת מחיר הוגנת וריאלית, שתואמת את טווח המחירים המקובל בשוק. הצעת מחיר שחורגת מהטווח הזה, בין אם לכיוון מטה ובין אם לכיוון מעלה, עלולה להראות על חוסר מקצועיות.

שירות

אתם צריכים לקבל שירות נעים, אדיב ומזמין, כזה שמאפשר לכם לשאול את כל השאלות שמעניין אתכם לקבל תשובות עליהן, תוך כדי מענה סבלני ונעים. אנחנו ממליצים לצלצל לאיש השירות לפני סגירת מועד פוליש לרכב, כדי לוודא שיש לכם עסק עם אדם נעים ונחמד שנותן לכם מענה על כל שאלה בסבלנות.

 

בואו לטורבו ווקס ותקבלו שירות מעולה

אצלנו בחברת טורבו ווקס תוכלו לקבל מגוון שירותים לרכב שלכם, החל מפוליש לרכב, דרך ליטוש פנסים ועד הליך דיטיילינג מלא – חיצוני ופנימי. בכל הקשור לפוליש לרכב, תוכלו למצוא אצלנו, את השירות המקצועי, האיכותי והמשתלם ביותר. עם למעלה מ – 15 שנות ניסיון, אנו מתמחים לפוליש לרכב, ואנו נדאג להפוך את הרכב שלכם ללא פחות מפנינה מנצנצת. מוזמנים ליצור איתנו קשר, ולקבל את כל הפרטים.

בכל הקשור לפוליש לרכב, תוכלו למצוא אצלנו, את השירות המקצועי, האיכותי והמשתלם ביותר. עם למעלה מ – 15 שנות ניסיון, אנו מתמחים לפוליש לרכב, ואנו נדאג להפוך את הרכב שלכם ללא פחות מפנינה מנצנצת. מוזמנים ליצור איתנו קשר, ולקבל את כל הפרטים.

שאלות נפוצות

פוליש לרכב נועד להסיר שריטות קלות, סימני שפשוף ופגמים קלים אחרים בצבע. עם זאת, יעילותו תלויה בחומרת השריטות. שריטות עמוקות שחודרות לשכבה השקופה או מגיעות לשכבת הבסיס של הצבע עשויות לדרוש שיטות תיקון נרחבות יותר.

תדירות הפוליש תלויה בגורמים שונים, לרבות מצב הצבע, תנאי הסביבה והעדפה אישית. כהנחיה כללית, מומלץ לבצע פוליש לרכב פעם או פעמיים בשנה כדי להסיר פגמים ולשמור על מראה הצבע. 

בדרך כלל מומלץ להמתין עד שהצבע יתרפא ויתקשה לחלוטין לפני מריחת ווקס או פוליש כלשהו. זה יכול לקחת בין 30 ל-90 ימים, תלוי בסוג הצבע ובהמלצות היצרן. מריחת פוליש מוקדם מדי עלולה להפריע לתהליך הריפוי ולפגוע בצבע. עדיף להתייעץ עם מכון הפחחות או איש מקצוע לצביעה לקבלת הנחיות ספציפיות.

הן שיטות היישום במכונה והן ביד יכולות להיות יעילות למריחת פוליש לרכב. יישום מכונה, באמצעות מלטש בעל פעולה כפולה או חיץ סיבובי, יכול לספק תוצאות עקביות יותר ולחסוך זמן, במיוחד עבור שטחים גדולים יותר. עם זאת, מריחה ידנית מאפשרת שליטה רבה יותר ומתאימה לאזורים קטנים יותר או למשטחים עדינים. חשוב לעקוב אחר ההוראות שסופקו על ידי יצרן המוצר ולהשתמש בטכניקה המתאימה לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן