ציפוי לרכב - אילו סוגי ציפויים יש בישראל ב-2022?

ציפוי לרכב – כל מה שאתם צריכים לדעת:

עולם הרכב של היום לא דומה אפילו קצת לעולם הרכב של פעם. בעבר, היה נחשב הרכב בתור כלי פשוט שמאפשר העברה של אנשים או של חפצים ממקום למקום, נסיעות ארוכות או נסיעות קצרות כאחד. העיצובים היו מיושנים, השימושים היו מעטים יחסית והרכב לא היווה פקטור גדול בעולם. לעומת זאת, היום עולם הרכב שופע אפשרויות שונות, מציע דגמים שונים, חברות שונות, עיצובים שונים ואיכות אחרת לגמרי. 

בין אם אתם מחזיקים ברכב משפחתי, ברכב מיני, ברכב יוקרה או ברכב יד שניה, כדאי שתצטיידו בציפוי לרכב שיוכל לשמור עליו נוצץ ומדהים, ממש כמו שהייתם רוצים שהוא יהיה. אז אילו סוגי ציפויים יש בישראל ב-2022? יצאנו לבדוק ואספנו עבורכם את כל התשובות.

תוכן עניינים

רומן שובין

בתמונה: רומן שובין,  הבעלים של טורבו ווקס, מטפל ברולס רויס.

ומה איתך? בשביל רומן, כל רכב שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך הרכב. נקודה.

ציפוי לרכב – מה זה נותן?

אולי לא כל אחד מתייחס לרכב שלו כמו עוד אח או עוד בן במשפחה, אולם מה שבטוח הוא שבין אם אתם כן כאלו ובין אם אתם לא – הרכב שלכם זקוק להגנה מירבית על מנת להצליח ולשמור על הצורה שלו לאורך זמן רב. לכן, בין אם בחרתם שם כמו "טוטו" לרכב שלכם ובין אם אתם פשוט מתייחסים אליו בתור כלי מכני שיכול להביא אתכם ממקום למקום – ציפוי רכב הוא חשוב גם עבורכם.

ציפוי לרכב יכול לדאוג לכך שהרכב שלכם ישמור על צורתו החיצונית והפנימית באופן מיטבי, הן מבחינת נזקי השמש, הן מבחינת חלונות הרכב, הן מבחינת הריפודים שבתוך הרכב, חלקי הפלסטיק, הצבע, הג'אנטים וכל מה שרק תוכלו לחשוב ולדמיין.

ציפוי לרכב – אילו סוגים קיימים?

בעבר העולם של ציפוי לרכב היה עולם מצומצם יחסית וללא מגוון רחב כל כך של אפשרויות, אולם בשנת 2022 אנחנו מדברים על תמונת מצב אחרת לחלוטין. כיום מדברים על לא פחות מ-6 סוגים שונים של ציפוי לרכב, כאשר כל אחד מהם מביא את היתרונות הבולטים שלו. ציפוי לרכב היום יכול לבוא בצורת ציפוי נגד שריטות, ציפוי ויניל, ציפוי קרבון, ציפוי קרמי, ציפוי מט וציפוי ננו, אז בואו נתחיל להכיר כל אחד ואחד מהם קצת יותר לעומק, ובסוף גם ניגע בשאלה כיצד ניתן לבחור במשהו ספציפי בעולם שבו יש כל כך הרבה אפשרויות.

ציפוי לרכב מסוג ציפוי נגד שריטות

יצא לכם פעם לחזור אל הרכב שלכם ולגלות שיש עליו שריטות? ובכן, בין אם מדובר על שריטות מכוונות שנעשו על ידי אדם ששרט את הרכב שלכם עם מפתח, מספריים או סיכה, ובין אם על שריטות שהולכות ומצטברות עם הזמן משימוש חוזר ברכב – ציפוי לרכב מסוג ציפוי נגד שריטות יוכל להפוך אותן לעניין לא רלוונטי בעליל.

ציפוי לרכב מסוג ציפוי נגד שריטות עובד באופן שבו לאחר עבודת הציפוי כל מה שתצטרכו לעשות על מנת להתמודד עם השריטות הוא פשוט מאוד להחנות את הרכב במקום פתוח, כך שיהיה חשוף לקרני השמש והופ – השריטות נעלמות כמו קסם.

נשמע הזוי? חכו – עוד לא שמעתם הכל

ציפוי לרכב מסוג ציפוי נגד שריטות לא רק מגן על הרכב שלכם, אלא גם חוסך לכם המון כסף. ברגע שתרצו להסיר את השריטות באמצעות איש מקצוע, תוכלו להתחיל להיפרד מכמה אלפי שקלים עבור התיקון, וחבל. במקום לקחת את הסיכון הזה, ציפוי נגד שריטות יעלה לכם בין 7,000 ש"ח ל-20,000 ש"ח, שאמנם גם כאן מדובר על סכום לא מבוטל – אולם הוא בדרך כלל יכלול גם שטיפת דיטיילינג מלאה, פוליש, פלסטלינה ועוד.

ציפוי לרכב
ציפוי לרכב

ציפוי ויניל – סוג נוסף של ציפוי לרכב

כאשר מדברים על ציפוי ויניל מדברים על אחד מסוגי הציפויים הנפוצים ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל. מדובר כאן על ציפוי שמגיע עם מספר ענק של אפשרויות עיצוביות, שמאפשר לכל בעל רכב לבחור את המראה הייחודי שלו. ציפוי ויניל הוא ציפוי מתקלף, שעצם קילופו אינה פוגעת בצבע המקורי של הרכב, כך שבעת מכירת הרכב, לדוגמה, תוכלו להשיבו לצורתו המקורית.

מי אתה, ציפוי קרבון?

ציפוי קרבון גם הוא יכול להעניק לרכב שלכם מראה ייחודי לבחירתכם. מדובר כאן על ציפוי מחומר סופר חזק, שמכיל סיבי פחם, והיצרניות הבולטות של רכבי היוקרה עושות בו שימוש על מנת לבצע ציפוי לרכבים השונים שלהן. ציפוי קרבון יכול להגיע בדרגות איכות משתנות – דרגות איכות גבוהות ביותר וכן דרגות איכות גבוהות פחות. ציפוי קרבון גם הוא נפוץ מאוד בקרב חובבי הרכב.

ציפוי קרמי

ציפוי קרמי הוא עולם ומלואו כאשר מדברים על ציפוי לרכב. מדובר כאן על ציפוי באמצעות חומרים קרמיים, חזקים ומתקדמים ביותר, שמאפשרים לרכב לקבל את המראה היוקרתי שלו בשילוב עם עמידות למשך שנים רבות. ציפוי קרמי יכול להגן על הרכב מפני שריטות למשך כמה וכמה שנים, לשמש בתור שכבת הגנה דוחת נוזלים וכן לשמור על צבעו של הרכב מפני דהייה טבעית מקרני השמש. כמו כן, ציפוי קרמי שומר על הרכב מפני לכלוכים מחוץ, מה שמאפשר לרכב לשמור על המראה הנקי, המצוחצח והמבריק שלו.

ציפוי מט – תשכחו מהנצנוצים

רוב הרכבים שנמצאים היום על הכביש הם בעלי מראה מבריק, אולם בשנים האחרונות ציפוי מט הלך וקיבל יותר ויותר התעניינות מצד קהל אוהבי הרכב. ציפוי לרכב מסוג ציפוי מט מקנה לרכב מראה סופר ייחודי, אותו ניתן לראות כיום בעיקר בקרב בעלי רכבי היוקרה, אך לא רק. כל רכב יכול להנות מציפוי מט שיעניק לו מראה נקי וחדשני, ומעבר לכך הוא מביא איתו עוד כמה יתרונות:

1. ציפוי מט אינו פוגם בתפקוד הרכב – ניתן לשטוף אותו כרגיל.
2. ניתן להמשיך ולחשוף את הרכב לקרני השמש.
3. הסרת ציפוי מט היא פשוטה ולא פוגמת בצבע המקורי של הרכב

ציפוי ננו – ברוכים הבאים למאה ה-21

ציפוי ננו הוא הציפוי לרכב הנפוץ ביותר היום, ולא בכדי. מדובר כאן על הגנה מיטבית לרכב שלכם, אשר כוללת את כל הפרטים הכי קטנים שאפשר לחשוב עליהם. במהלך ציפוי ננו, עושים אנשי המקצוע שימוש מיטב החומרים הבולטים ביותר בעולם להגנה על הרכב, והוא מהווה היום את פעולת הסיום של תהליך הדיטיילינג.

ציפוי ננו הוא ציפוי שלא ניתן להבחין בו בעין בלתי מקצועית, לעומת זאת ההשפעות שלו חשופות לכל עין ועין – הברק ומראה הצבע העמוק שהוא מקנה לרכב הם לא פחות ממושלמים.

מה היתרונות של ציפוי ננו?

ציפוי לרכב מסוג ציפוי ננו מכיל שמירה על הצבע של הרכב כמות שהוא, הגנה מקסימלית מקרני השמש החמה של מדינת ישראל, הגנה מפני נזקים כמו אש או נזקי מים, הגנה מפני שריטות, דוחה מים, ברק מהפנט, הגנה מפני הליכי קורוזיה שעלולים לפגום ברכב באופן אנוש ועוד.

מחפשים ציפוי לרכב? הגעתם למקום הנכון

הכירו את טורבו ווקס. טורבו ווקס היא אחת החברות הותיקות ביותר בתחום הרכב, עם מגוון שירותים ענק כמו ציפוי לרכב, דיטיילינג, ציפוי ג'אנטים, הכהיית חלונות ועוד. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מהטובים בתחום – טורבו ווקס הוא בדיוק המקום בשבילכם.

שאלות נפוצות

ציפוי לרכב יכול לדאוג לכך שהרכב שלכם ישמור על צורתו החיצונית והפנימית באופן מיטבי, הן מבחינת נזקי השמש, הן מבחינת חלונות הרכב, הן מבחינת הריפודים שבתוך הרכב, חלקי הפלסטיק, הצבע, הג'אנטים וכל מה שרק תוכלו לחשוב ולדמיין.

אנו משפרים את הניראות של הרכב, דבר שמעלה את ערכו הכספי ומעלה את הערך של ההנאה בשימוש שלו.

יש לנו מגוון רחב של מחירים, כולם הוגנים מאוד! נשמח לפרט בטלפון בהתאם לסוג הטיפול שתרצו.

אנו יושבים ברח' האומנים 8 בתל אביב, יש לקבוע איתנו טיפול מראש!
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן