דיטיילינג לאופנועים - 100% שיפור ב-2022

דיטיילינג לאופנוע שלך בהישג ידך

ההליך של דיטיילינג לאופנועים מאפשר לכם להגיע למראה המושלם של האופנוע שלכם. אתם נוסעים איתו ממקום למקום, מגיעים בעזרתו לעבודה, ובסופו של דבר הוא חשוף ללא מעט מפגעים, גם בזמן נסיעה וגם בזמן חנייה. בגלל שהוא חשוף כל כך, הוא חייב שתהיה לו שכבת הגנה כלשהי שתעזור לו להתמודד עם כל הסכנות.

תוכן עניינים

שיפור חיצוני לאופנוע
שיפור חיצוני לאופנוע

בשביל רומן, כל אופנוע שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך האופנוע. נקודה.

מה עושים במהלך דיטיילינג לאופנועים?

במהלך דיטיילינג לאופנועים  ינוקה האופנוע שלכם מא' ועד ת', כל חריץ וחלק יקבלו את הניקיון המתאים להם וההברקה המחמיאה להם. בסוף הניקיון, תיושם על גבי האופנוע שכבת ציפוי שתוכל לשמור על הברק שלו, ולהגן עליו מפני מפגעים כמו מזג האוויר, שריטות ועוד.

מי צריך דיטיילינג לאופנועים בכלל?

אין תחושה טובה יותר מאשר לרכוב על האופנוע שלכם ולדעת שהוא נוצץ למרחקים. לא מדובר כאן רק על הרגשה טובה מבחינת נראות חיצונית, אלא גם על הגנה מיטבית שמתקבלת באמצעות ההליך של דיטיילינג לאופנועים. כשאתם קונים את האופנוע אתם מרגישים על גג העולם, אבל בלי לשמור עליו בנראות המושלמת – התחושה הזו עלולה להתפוגג עם הזמן, וחבל.

דיטיילינג לאופנועים הוא תהליך שגורם לכם להיות גאים באופנוע שלכם לאורך כל זמן השימוש בו, ובינינו – אין דבר יותר כיף מזה.

כמה זמן לוקח ליישם דיטיילינג לאופנועים?

משך ההליך של דיטיילינג לאופנועים משתנה מאופנוע לאופנוע, כאשר יש אופנועים קטנים יותר שידרשו פחות עבודה לעומת אופנועים גדולים יותר שידרשו קצת יותר עבודה. בהתאם, קיימים הליכים של דיטיילינג לאופנועים שיארכו כ-24 שעות, וגם הליכים של דיטיילינג לאופנועים שיארכו 38 שעות.

כמו כן, אורכו של דיטיילינג לאופנועים תלוי גם בהיקף הליך הדיטיילינג. במידה והלקוח מעוניין בהיקף נמוך יותר של דיטיילינג לאופנועים, הדבר עשוי להשפיע על זמני ההליך ולקצר אותם באופן משמעותי.

דיטיילינג לאופנועים – זה כדאי?

אם גם אתם אוהבים את האופנוע שלכם כאילו הוא היה חבר אמיתי, דיטיילינג לאופנועים הוא בדיוק בשבילכם. כדי לדאוג לנראות האופנוע שלכם, ועל מנת להבטיח שהוא יוכל לשמש אתכם במשך זמן רב עם לוק מדהים, דיטיילינג לאופנועים הוא מומלץ ביותר עבורכם.

דיטיילינג לאופנועים
דיטיילינג לאופנועים

דיטיילינג, בפרשנות חופשית מאנגלית – ירידה לפרטים הקטנים, הוא מונח המתאר מגוון רחב של פעולות שתוכלו לבצע באופנוע שלכם על מנת לשדרג אותו ולהפוך אותו להרבה יותר ממה שהוא באמת.

אנו משפרים את הניראות של האופנוע, דבר שמעלה את ערכו הכספי ומעלה את הערך של ההנאה בשימוש שלו.

יש לנו מגוון רחב של מחירים, כולם הוגנים מאוד! נשמח לפרט בטלפון בהתאם לסוג הטיפול שתרצו.

אנו יושבים ברח' האומנים 8 בתל אביב, יש לקבוע איתנו טיפול מראש!
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן