דיטיילינג למטוסים - מעלים את ערך המטוס

דיטיילינג למטוס שלך בהישג ידך

אם היינו אומרים לכם שיש לכם אפשרות לטוס במטוס מאובק, מלא בשריטות ולא מטופח, לעומת אפשרות לטוס במטוס נקי, מנצנץ ומבריק, באיזו מהאפשרויות הייתם בוחרים? אנחנו בטוחים שבמטוס הנקי, נכון שאנחנו צודקים? ברור שכן! כדי להבטיח טיסה במטוס שהוא לא פחות ממושלם מבחינת הנראות שלו, הליך דיטיילינג למטוסים הוא הליך מומלץ ביותר עבורכם.

תוכן עניינים
דיטיילינג למטוסים
דיטיילינג למטוסים

בתמונה: רומן שובין, הבעלים של הסדנא , מטפל במטוס.

בשביל רומן, כל מטוס שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך המטוס. נקודה.

דיטיילינג למטוסים – מה זה אומר בכלל?

דיטיילינג למטוסים הוא הליך ארוך ויסודי, שבמסגרתו מנוקה המטוס מכף רגל ועד ראש. הניקיון הוא יסודי, מעמיק ומקצועי, והוא עושה שימוש במגוון חומרים מתקדמים. לא מדובר כאן על ניקיון כמו שאתם מכירים אותו מחיי היום יום, באמצעות כניסה לתוך מנהרת שטיפה, אלא על ניקיון שמתבצע באופן ידני ושם לב לפרטים הכי קטנים שיש.

בסוף הניקיון שמתבצע במסגרת דיטיילינג למטוסים, מיושמות שכבות הגנה שונות גם על חוץ המטוס וגם על חלקו הפנימי.

לאילו מטוסים מיועד דיטיילינג למטוסים?

כל סוגי המטוסים מוזמנים לעבור הליך של דיטיילינג למטוסים. בין אם מדובר על מטוסים פרטיים, מטוסים קטנים ומטוסים גדולים לטיסות מסחריות – כל אחד מהם יכול לקבל את תשומת הלב המגיעה לו, על ידי ניקיון מסור וציפוי בשכבות הגנה רלוונטיות.

למה כל כך חשוב לבצע דיטיילינג למטוסים?

הליך דיטיילינג למטוסים הוא הרבה מעבר לרק הרגשה טובה של טיסה בכלי נקי ומצוחצח. כשמבצעים הליך דיטיילינג למטוסים, הדבר גורם להגנה מירבית על המטוס מפני נזקים אפשריים כמו נזקי מזג האוויר, נזקים כמו שריטות שמכערות את מראה המטוס, כתמי דהיית צבע שונים ועוד.

שכבת הציפוי שמתווספת למטוס בעת הליך דיטיילינג למטוסים, היא שכבה שדוחה את החומרים הזרים הללו ומונעת מהם את אפשרות הפגיעה במטוס.

בחרו את המקצוענים ביותר לביצוע דיטיילינג למטוסים

כדי לבצע דיטיילינג למטוסים בצורה לא פחות ממושלמת, כדאי לבחור איש מקצוע שיודע בדיוק מה הוא עושה. עם שנים של ניסיון, שימוש במיטב החומרים והכלים המתקדמים ביותר, ועם שירותיות ללא דופי, חברת טורבו ווקס מציעה לכם היום שירות דיטיילינג למטוסים מהטובים ביותר בארץ. אז קדימה, צרו קשר ותהנו מדיטיליינג למטוסים המושלם ביותר!

דיטיילינג למטוס
דיטיילינג למטוס
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן