ציפוי קרבון לרכב - כל המידע, כולל מחיר של מדבקות קרבון

ציפוי קרבון לרכב – כל מה שאתם צריכים לדעת:

עולם הרכב מקבל אי אילו תפניות בשנים האחרונות, תפניות שהופכות אותו לאחד מהעולמות הכי מפותחים בשנת 2022. במקביל להאצת תהליכי הפיתוח של עולם הרכב, ניתן להבחין בהתעניינות מצד הלקוחות שגם היא הולכת וגוברת מדי שנה. אם כן, ניתן להצביע בבירור על אלמנטים שאם בעבר הם היו נגישים אך ורק לחובבי הרכב האמיתיים או לבעלי היכות הכלכלית, הרי שהיום אותם אלמנטים הם נחלתם של רבים, והם מאפשרים לאותם אנשים להנות מרכבים משודרגים, יפהפיים והכי חשוב – מוגנים מפני פגיעות סביבתיות כאלו ואחרות. כאשר מדברים על ציפויים לרכב, מגלים שמדובר על תחום הרבה יותר רחב ממה שהוא היה בעבר, כשבראש הטבלה נמצאים ציפויים כמו ציפוי קרבון לרכב, ציפוי ויניל לרכב ועוד. במאמר הקרוב נחקור קצת יותר לעומק מהו ציפוי קרבון לרכב, ננסה להבין את העלויות והמטרות שלו ובעיקר – נציג בפניכם את כל היתרונות הכי גדולים שלו.

תוכן עניינים

רומן שובין
רומן שובין

בתמונה: רומן שובין,  הבעלים של טורבו ווקס, מטפל ברולס רויס.

ומה איתך? בשביל רומן, כל רכב שנכנס לסדנא מקבל טיפול VIP!

קובעים עכשיו תור ומעלים את ערך הרכב. נקודה.

ציפוי קרבון לרכב וציפויים אחרים – על מה ולמה הם הפכו לשם דבר בעולם הרכב?

עולם הציפויים לא בכדי הפך להיות מה שהוא היום. מדובר כאן על תחום שהולך ומתחדש מדי שנה, עם חומרים חדשים ועמידים יותר, אשר מציע לכלל האוכלוסיה להנות משכבה דקה אך איכותית ביותר של הגנה מפני לכלוכים, מזהמים, שריטות ועוד.

מה, זה לא יקר?

על נושא המחיר נרחיב יותר בהמשך, אולם כבר עכשיו אפשר להגיד שמדובר על עניין משתלם במיוחד. בין אם תבחרו בציפוי קרבון לרכב שלכם ובין אם בכל סוג ציפוי אחר – ההוצאה הכספית עבורו תהיה בוודאות משתלמת יותר מאשר אם תצטרכו בכל פעם לתקן את הרכב שלכם ולהסיר ממנו כתמי צבע, שריטות ועוד. תיקונים שמצטברים לעשרות ואף מאות אלפי שקלים ומורידים משוויו של הרכב יכולים מראש להימנע על ידי ציפוי קרבון לרכב, או ציפוי אחר שתוכלו לבחור כראות עיניכם.

ציפוי קרבון לרכב – סקירה קצרה לפני שנמשיך

אז למה בחרנו להתמקד בציפוי קרבון לרכב? ובכן, מדובר כאן על אחד מסוגי הציפויים המובילים ביותר את שוק ציפויי הרכב בשנים האחרונות. מדובר כאן על חומר חזק להפליא אשר מכיל סיבים של פחם, והוא משמש אפילו את יצרניות רכבי היוקרה הגדולות והבולטות ביותר בעולם לכדי ציפוי צי הרכבים שלהן.

מה הופך ציפוי קרבון לרכב לציפוי שנגיש להמונים?

היות וציפוי קרבון לרכב הוא איכותי כל כך, נשאלת השאלה איך ייתכן שכל כך הרבה אנשים יכולים להשיג אותו בלי בעיה. ובכן, התשובה לשאלה הזו טמונה בעובדה שציפוי קרבון לרכב מיוצר בכל מיני דרגות איכות – החל מציפוי קרבון לרכב באיכות גבוהה ביותר וכלה בציפוי קרבון לרכב באיכות נמוכה יותר. בהתאם לדרגת האיכות, ישתנה גם המחיר של ציפוי קרבון לרכב.

ומה מבחינת הנראות של הרכב? איך ציפוי קרבון לרכב תורם לה?

ציפוי קרבון לרכב ידוע בקשר ליכולותיו לשמור על מראה הרכב בתור רכב נוצץ, נקי ובוהק. רבים האנשים אשר מחזיקים במכוניות פשוטות, יחסית, אך מעדיפים להקנות להן מראה יוקרתי עם ציפוי קרבון לרכב, שכן הוא אמין ביותר גם בהקשר המוגנות על הרכב וגם בהקשר העיצוב והנראות החיצונית שלו.

ציפוי קרבון לרכב
ציפוי קרבון לרכב

ציפוי קרבון לרכב – מחפשים עיצוב שהוא רק שלכם, כזה שאין לאף אחד? הנה כמה דברים שבטח לא ידעתם

כאשר מדברים על ציפוי קרבון לרכב, לרוב המחשבה מיד מפליגה לצבע אחיד של ציפוי, ושהציפוי יכסה באופן אוטומטי את כל הרכב. ובכן, זהו בדיוק הרגע הנכון לעצור אתכם ולחדש לכם משהו שבטח לא יכלתם לדמיין לעצמכם אפילו בחלומות הכי טובים שלכם: ציפוי קרבון לרכב לא רק שיכול להתפרש רק על חלקים נבחרים מתוך הרכב שלכם, הוא גם יכול לשאת על גבו מגוון טקסטורות שונות, צבעים ועיצובים שיעניקו לרכב שלכם בדיוק את המראה שעליו אתם חולמים.

כן, עם ציפוי קרבון לרכב כל אחד ואחת מכם יכולים להגיע למראה הנחשק של הרכב שתמיד רציתם – בלי יותר מדי בקשות מחברת הרכב, בלי חיפושים אין סופיים אחרי רכב שיענה על הציפיות שלכם. פשוט מיישמים ציפוי קרבון לרכב וזהו – אתם הופכים בן רגע למלכי הכביש.

עד כמה העיצובים חדשניים ומגוונים?

העיצובים של ציפוי קרבון לרכב הם כל כך חדשניים, עד שניתן היום גם למצוא ציפוי קרבון לרכב בצבע מט. ומה זה אומר? יצא לכם פעם לראות רכב מנהלים שמחזיק בצבעי מט שונים? ובכן, המשמעות של ציפוי קרבון לרכב בצבע מט היא גדולה – גם עם הרכב הפרטי שלכם, פשוט או יוקרתי ככל שיהיה, אתם עומדים להרגיש על גג העולם.

יש מצב שיישום של ציפוי קרבון לרכב יפגע בו?

מדובר כאן על אחת השאלות היותר לגיטימיות שיש, היות ואף אחד מאיתנו לא היה שמח להשקיע כמה עשרות אלפי שקלים ברכישה של רכב חדש, ולאחר מכן להרוס את הנראות שלו עם ציפוי קרבון לרכב שעלול לפגוע בו. אז זהו, שאתם יכולים להפסיק לחשוש – כל עוד תבחרו באיש מקצוע לשם יישום ציפוי קרבון לרכב שהוא מקצועי מספיק, מומלץ ויסודי – אין כל סיבה שהרכב שלכם ייפגע בזמן יישום של ציפוי קרבון. כמובן שעבודה רשלנית מטעם איש מקצוע שאינו מקצועי מספיק תהיה עלולה לפגוע ברכב, אז מראש כדאי להימנע מעבודה משותפת עם אנשי מקצוע מהסוג הזה.

מה קורה במידה ואני כבר לא מעוניין בציפוי קרבון לרכב, אחרי שכבר יישמו אותו על הרכב שלי?

בהרבה מהמקרים אנשים בוחרים בציפוי קרבון לרכב אך לאחר זמן מה מעוניינים להסיר אותו מסיבות אישיות כאלו ואחרות כמו החלפת הציפוי לצבעים ועיצוב אחרים, מכירת הרכב ועוד. ברגע שיש צורך בהסרת ציפוי קרבון לרכב, הדבר יכול להתבצע בקלות ובפשטות, מבלי לפגום בצבעו המקורי של הרכב או בצורתו.

מה היתרונות של ציפוי קרבון לרכב?

ציפוי קרבון לרכב מביא איתו לא מעט יתרונות. בין היתר, ניתן להבחין בכך שציפוי קרבון לרכב לא נשרף בשמש, והוא מחזיק מעמד אל מול הטמפרטורות החמות והקרות של מדינת ישראל. כמו כן, פתיחת דלתות הרכב עם ציפוי קרבון לרכב יכולה להפסיק להפחיד אתכם, היות שאין כל סיבה שהרכב ייפגע ברגע שהציפוי מגן עליו. ציפוי קרבון לרכב שמיושם על רכב שיש עליו פגמים קטנים מסתיר אותם ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. שני יתרונות גדולים נוספים הם עצם העובדה שציפוי קרבון לרכב הוא גמיש ונמתח, שומר על צבעו וכן אפשר להסיר אותו בקלות.

מה המחיר של ציפוי קרבון לרכב?

המחיר של מדבקת קרבון לרכב יכול לנוע בין עשרות שקלים לבין מאות שקלים, הכל תלוי במה תבחרו והאם תבחרו ביישום עצמאי או על ידי איש מקצוע. ככלל, ניתן למצוא מחירים להדבקה עצמאית שנעים בין כ-901,000 ש"ח. כמובן שהדרך המומלצת יותר היא יישום ציפוי קרבון לרכב על ידי איש מקצוע, ואז המחיר יגיע לטווח של כ-6,000-15,000 ש"ח. אז גשו לביצוע ציפוי קרבון לרכב בהקדם וקדימה – צאו לטרוף את הכביש עם הרכב המהמם שלכם!

שאלות נפוצות

ציפוי ננו קרמי לרכב יכול לעמוד בצורה איתנה אל איתני הטבע. הוא בעל יכולת להגן על הרכב מפני מזגי האוויר המשתנים – חום או קור ככל שיהיו ולמנוע משריטות לצוץ על גבי הרכב. כמו כן,  הוא שומר על הברק והצבע של הרכב ומונע דהייה, הופעת כתמים ועוד.

אנו משפרים את הניראות של הרכב, דבר שמעלה את ערכו הכספי ומעלה את הערך של ההנאה בשימוש שלו.

יש לנו מגוון רחב של מחירים, כולם הוגנים מאוד! נשמח לפרט בטלפון בהתאם לסוג הטיפול שתרצו.

אנו יושבים ברח' האומנים 8 בתל אביב, יש לקבוע איתנו טיפול מראש!
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן